Stylizacja Paznokci

Manicure klasyczny...
Piękne i zadbane paznokcie to niewątpliwie wizytówka każdego. Dlatego nasz Salon odwiedzają zarówno Panie, jak i Panowie. Na ukształtowanych, wypolerowanych paznokciach lakier ma wydłużoną trwałość oraz idealny wygląd. Wypielęgnowane skórki, wygładzone i nawilżone dłonie również wpływają na końcowy efekt manicure.Po zabiegu manicure Twoje paznokcie będą lśniły najmodniejszym kolorem a dłonie będą zadbane.
W ofercie ponad 50 modnych odcieni lakierów do wyboru!

* * *

Manicure Japoński P.Shine...
Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci, manicure japoński to zdrowy wygląd i niesamowity połysk! P.Shine to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły.Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask i zasila je w składniki naturalne m.in. witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Metoda stosowana przy paznokciach kruchych, łamliwych i rozdwajających się.
Zabieg zalecany jest bez malowania, płytki paznokciowe
natłuszczone są wieloma składnikami, lakier odejdzie i zepsuje efekt.

* * *

Manicure hybrydowy...
To przełom w koloryzacji naturalnych paznokci NON STOP COLOR, jest to połączenie własności lakieru do paznokci oraz żelu. Hybrydy nakłada się jak lakier co powoduje, że efekt jest niezwykle naturalny. Paznokcie pokryte są cienką, elastyczną warstwą chroniącą płytki przed uszkodzeniem. Taki manicure polecany jest dla osób nie mających czasu, na codziennie malowanie paznokci, kolor utrzymuje się przed 2-3 tygodnie (w zależności od tempa wzrostu paznokci).
Dodatkową zaletą jest fakt, że po utwardzeniu ich w lampie UV-LED nie trzeba czekać aż wyschną po zakończonym zabiegu od razu są gotowe.

* * *

Żelowanie paznokci...
Zalet paznokci żelowych jest wiele. Przede wszystkim paznokcie żelowe są trwałe i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne niż naturalne paznokcie. Przy czym wciąż mają bardzo naturalny wygląd. Jeśli więc chcesz mieć długie i niełamliwe paznokcie, lub po prostu utwardzić płytkę swoich paznokci, to paznokcie żelowe na pewno będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Paznokcie żelowe świetnie nadają się również do dowolnego kształtowania. Możemy wykonać paznokcie w kształcie migdałków, okrągłe, półokrągłe, kwadratowe itp.


* * *

Korekta paznokci...
Paznokcie w zależności od wzrostu, po 3-5 tygodniach odrastają wraz z żelem i po tym czasie należy zrobić dużą korektę. Podczas tego zabiegu jest możliwość zmiany zdobienia, koloru lub uzupełnienie końcówki french.

* * *

Mała korekta żelu...
Polega na odświeżeniu wyglądu i wykonuje się ją po ok. 2 tygodniach od żelowania. Matowiona jest wierzchnia warstwa i nabłyszczana na nowo. W sytuacji, gdy klientka ma położony kolorowy żel jest możliwość odświeżenia tego samego koloru lub zmiany na inny kolor.

* * *

Pedicure klasyczny...
Pedicure polega na oczyszczeniu stóp ze zbędnego zrogowaciałego naskórka, pielęgnacji skórek okalających paznokcie oraz skróceniu, wypolerowaniu i pomalowaniu paznokci. Wykorzystywane są profesjonalne preparaty zmiękczające naskórek, wygładzające oraz nawilżające skórę stóp. Stopy po zabiegu są miękkie, gładkie i nawilżone, a paznokcie doskonale wypolerowane i pomalowane. Pedicure wykonywany jest za pomocą frezarki, co skraca czas zabiegu, podnosi jego jakość i sprawia, że pedicure jest bardzo przyjemny i całkowicie bezbolesny.

* * *

Pedicure leczniczy...
Wiele osób boryka się ze wstydliwymi problemami swoich stóp, często kierując się do chirurgów na bolesne zabiegi. Czasem wystarczy dobrze wykonany pedicure leczniczy i dzięki regularnej pielęgnacji można uniknąć nieprzyjemnych skutków. Podczas zabiegu (w zależności z jakim problemem zgłasza się klient) oprócz pedicure klasycznego usuwane są odciski, modzele, nagnioty, zgrubienia oraz wycinane są wrastające paznokcie. Zabieg zaleca się powtarzać co kilka tygodni, by utrzymać stopy w dobrej kondycji. shop image

Nasze wnętrza

space image
Styliazacji paznokci - lada
space image
Fryzjerstwo
space image
Stanowiska do stylizacji paznokci
space image
Moc kolorowych lakierów
space image
Stanowiska do stylizacji paznokci
space image
Stanowisko do pedicure
space image
Stanowiska do stylizacji paznokci
space image
Stanowiska do stylizacji paznokci

KONTAKT
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Nie zwlekaj! Zadbamy o Twoje piękno!